+989193943760

سوره النشراح قران کریم

mail@naderarmian.ir

مشاوره در زمینه عضویت در وندوررلیستهای شرکتهای دولتی و خصوصی

مشاوره در زمینه عضویت در وندوررلیستهای شرکتهای دولتی و خصوصی

خدماتیکه ارایه می شوند، عبارتند از:

   • مشاوره در زمینه تهیه و تنظیم مدارک مورد نیاز جهت عضویت وندورلیست شرکت تامین کننده کالا و تجهیزات شرکتهای تابعه وازرت نفت

   • مشاوره در زمینه تهیه و تنظیم مدارک مورد نیاز جهت عضویت وندورلیست شرکت تامین کننده کالا و تجهیزات شرکتهای تابعه گروه مپنا

   • مشاوره در زمینه تهیه و تنظیم مدارک مورد نیاز جهت عضویت وندورلیست شرکت تامین کننده کالا و تجهیزات شرکت توانیر

   • پیگیری تایید عضویت در آن وندورلیستها

جهت دریافت راهنمای نحوه عضویت در وندورلیست وزارت نفت به نشانی ذیل مراجعه نمایید:

  http://ep.mop.ir/vendor-Help/TokenGuide  

جهت دریافت فهرست بلند شرکتهای ثبت شده در وندورلیست وزارت نفت به نشانی ذیل مراجعه نمایید:

دریافت فایل پرسشنامه ارزیابی کیفی سازندگان:

دریافت فایل پرسشنامه ارزیابی کیفی غیرسازندگان:

جهت دریافت راهنمای نحوه عضویت در وندورلیست گروه مپنا به نشانی ذیل مراجعه نمایید:

پنجمين فراخوان ارزيابي صلاحيت مناقصه‌گران دستگاه مركزي وزارت نفت

اطلاعيه مهم 1402/02/20

در راستاي استفاده از توانمندي ها و حمايت حداكثري از سازندگان داخلي، ايجاد بانك اطلاعات منابع واحد، تسريع در تامين اقلام و تجهيزات مورد نياز در فضاي رقابتي و همچنين با توجه به درخواستهاي مكرر و گسترده شركتهاي سازنده و تامين كننده (اعم از شعبه شركت اصلي خارجي، نماينده انحصاري، نماينده، انباردار و غيره) از وزارت نفت، در تهيه فهرست بلند دستگاه مركزي و پيگيري از اقدامات به عمل آمده و همچنين، براساس قانون برگزاری مناقصات، به اطلاع مي‌رساند:

تمامي سازندگان و تامین‌کنندگان داخلي می توانند، پس از دريافت كد عضويت 5 رقمي ايرانكد از تارنماي www.irancode.ir و تأمین توکن و گواهی‌های الكترونيكي مورد نیاز، با ثبت نام در تارنماي شركت فاوا نفت صبا كيش به نشاني www.meganaft.ir، به پورتال سامانه تامين الکترونیکی كالاي وزارت نفت به نشاني ep.mop.ir مراجعه و نسبت به درج اطلاعات و تكميل فرم پرسشنامه ي خوداظهاري اقدام نمايند.

همچنين، تلفن گویای مركزي (call center) با شماره 61627880-021، براي پاسخ گويي به هرگونه اشکال در کاربری سامانه، آماده مي باشد.

پس از ثبت و صدور نهايي فرمهاي تكميل شده، اضافه نمودن هرگونه اطلاعات جديد، منوط به اخذ مجوز از دستگاه مركزي به نشاني ياد شده مي­باشد و ضروري است، شركتها در تكميل فرمهاي مربوط كه ملاك ارزيابي صلاحيت و رتبه‌بندي مي‌باشد، كمال دقت را بنمايند.

توصيه مي گردد، تمامي سازندگان و تامین کنندگان داخلي، براي تسريع در فرآيند خوداظهاري، سربرگ «راهنماي تأمين­كنندگان» را در تارنماي ep.mop.ir، ملاحظه نمايند.

مستندات، مجوزها، گواهي‌نامه ها و معيارهاي ارزيابي صلاحيت منابع و اهميت وزني آنها در پايگاه اطلاع­رساني مناقصات و تارنماي دستگاه مركزي به نشاني، ep.mop.ir قرار داده شده است.

تاکید می‌گردد، فقط منابعی قابلیت ارزیابی خواهند داشت که حداقل یک پرسشنامه با درج محصول را تکمیل و ثبت و صدور نهایی نموده باشند.

بدیهی است براي منابعی که فرآیند خوداظهاری را تکمیل ننمايند، امکان ارزیابی وجود نخواهد داشت.

توضیحات:

مدت اعتبار ارزيابي صلاحيت منابع سازنده و تامین کننده، طبق بند ج ماده 3 آيين نامه اجرايي بند «الف» ماده 26 «قانون برگزاري مناقصات»، از تاريخ درج در فهرست بلند دستگاه مركزي، به مدت دو سال خواهد بود.

   • نام و نشاني دستگاه مركزي: وزارت نفت، معاونت مهندسي، پژوهش و فناوري: تهران، خیابان کریمخان زند، خیابان حافظ، ساختمان مرکزی ششم شرکت ملی نفت ایران، پلاک 523، طبقه چهارم، اداره کل نظام تامین و تجاری سازی فناوری، شماره پستی: 1598714513

   • رشته يا زمينه تخصصي ارزيابي صلاحيت: تمامي رشته ‌هاي تخصصي مرتبط با قطعات و تجهيزات مورد نياز صنايع بالادستي و پايين دستي (خشكي و دريايي) صنعت نفت، گاز، پالايش و پخش و پتروشيمي.

   • تاريخ، مهلت و نشاني دريافت و تحويل اسناد ارزيابي صلاحيت: شروع خوداظهاري از تاريخ 1402/02/20 بوده و تا تاريخ 1402/12/28 ادامه خواهد داشت.

دستگاه مركزي، منابعي را كه مدارك خوداظهاري تكميل نموده اند، بر اساس آخرين ويرايش دستورالعمل ارزيابي صلاحيت و رتبه‌بندي سازندگان و تامين كنندگان (فهرست بلند دستگاه مركزي) ابلاغي از سوي معاونت مهندسي، پژوهش و فناوري وزارت نفت، ارزيابي خواهد نمود.

منابعي كه در فهرست منتشر شده در تاریخ 1401/09/01 حضور دارند؛ درصورت نياز به اضافه نمودن محصولات جديد، به تكميل فرم الحاقيه، اقدام نمايند.

همچنين، ارزيابي و اعمال تغییرات اظهار شده جدید، بعد از ارزيابي صلاحيت و تايید کمیته های فنی بازرگانی دستگاه مرکزی، در فهرست منتشر شده قرار خواهد گرفت.

   • تاريخ اعلام نتايج ارزيابي صلاحيت: نتايج ارزيابي صلاحيت خود اظهاري و تكميل مدارك، از سوي دستگاه مركزي وزارت نفت (معاونت امور مهندسي، پژوهش و فناوري وزارت نفت، اداره كل نظام تامين و تجاري سازي فناوري)، بيشينه تا تاريخ 1403/09/01 در پايگاه ملي اطلاع رساني مناقصات و تارنماي دستگاه مركزي وزارت نفت، به آدرس (ep.mop.ir)، منتشر خواهد گرديد.

دبيرخانه دستگاه مركزي وزارت نفت

http://ep.mop.ir/News/پنجمين-فراخوان-ارزيابي-صلاحيت-مناقصه%E2%80%8Cگران-دستگاه-م

  https://www.naderarmian.ir/naApprovedVendorList.php/  


© کلیه حقوق این وب سایت از روز سه شنبه 1396/01/08 (Tuesday, March 28, 2017) متعلق به آقای نادر آرمیان (طراح وب سایت) می باشد!